| 名前 | カプセルの充填機 |
|---|---|
| 容量 | 4rpmで1時間あたり120,000カプセル |
| ダイロール | 150*250mm |
| 力 | 13.5 |
| タイプ | ソフトジェルカプセル化 |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| パッケージの詳細 | 木製のおり |
| 適用する | softgelの製造業 |
|---|---|
| タイプ | softgelのカプセル封入 |
| 販売後サービス | 海外の機械のサービスに利用可能なエンジニア |
| 保証 | 1 年 |
| 寸法 | 1208*2450mm |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| 標準 | GMP |
| タイプ | 充填装置 |
| 容量 | 15000-21000グレイン/時間 |
| アプリケーション | カプセル、ペイントボール |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Certicificate | CE |
|---|---|
| Material | ss304/SS316 |
| Standard | GMP |
| Use | Painball/Capsule making |
| Type | softgel encapsulation |
| Material | SS316 |
|---|---|
| After-sales service provided | Field installation |
| Weight | 1800 kg |
| Automatic grade | Automatic |
| Driven type | Electric |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| 容量 | 2-80000カプセル/時間 |
| テクニオン | 利用可能 |
| メインマーケット | アメリカ、ヨーロッパ |
| 工場 | はい |