| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| パッケージの詳細 | 木製のおり |
|---|---|
| 受渡し時間 | 60日 |
| 支払条件 | T/T、L/C |
| 供給の能力 | セット/1年ごとのセット6 |
| 起源の場所 | 中国、北京 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| 材料 | SS304/316 |
|---|---|
| サイズ | 3-8mms |
| 容量 | 1秒あたり8球 |
| 名前 | 秒あたり3mmボール2-8mmサイズシームレスソフトゼラチンカプセルマシン |
| パッケージの詳細 | 木製のおり |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| 消費電力 | 1.5kw |
|---|---|
| 電源 | 380V/50Hz |
| 型 | 型はありません |
| アプリケーション | カプセル |
| タイプ | カプセル化マシン |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| 消費電力 | 1.5kw |
|---|---|
| 電源 | 380V/50Hz |
| 型 | 型はありません |
| 容量 | 8-12ボール/時間 |
| 電気 | 有名なブランド |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| 材料 | alまたはcu |
|---|---|
| サイズ | 4,6,8,10,12インチ |
| 出荷 | FedExとDHL |
| 製造 | CNCの中心 |
| 時間 | 3~5日 |