| 材料 | SS316 |
|---|---|
| サイズ | 1250*900*1500 |
| fuction | ポリッシュ乾燥 |
| カスタムオーダー | 受け入れる |
| 特徴 | 100%食品類の材料 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Capacity | 100,000/h |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Product name | Softgel Encapsulation CAPSULE |
| 証明 | ISO CE |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| サイズ | 1250*900*1500 |
| 機能 | ポリッシュ乾燥 |
| カスタムオーダー | 受け入れる |
| 特徴 | 100%食品類の材料 |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| モーター | 1 |
| Cpacity | 1個あたり50kg |
| サイズ | 各1m |
| 市場の日付 | 2010年 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| アプリケーション | softgelの製造業 |
|---|---|
| タイプ | ソフトジェルカプセル化 |
| アフターサービスの提供 | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
| 保証 | 1年 |
| 容量 | 15000-18000 capsules/h (8#楕円形 |