| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| パッケージの詳細 | 木製のおり |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| 材料 | SS304 |
|---|---|
| 容量 | 14400個/時 |
| サービス | テクニオンアバリブル |
| 保証 | 1年 |
| レシピ | 利用可能 |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| アプリケーション | softgelの製造業 |
|---|---|
| タイプ | ソフトジェルカプセル化 |
| アフターサービスの提供 | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
| 保証 | 1年 |
| 容量 | 15000-18000 capsules/h (8#楕円形 |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| 応用 | ソフトゲルカプセル製造 |
|---|---|
| 材料 | SS304/316 |
| 容量 | 1時間あたり100、000カプセル |
| デールロール | 10インチ |
| 保証 | 1年 |
| アプリケーション | 液体 |
|---|---|
| タイプ | 充填装置 |
| 保証 | 1年 |
| コントロール | PLC |
| 健康管理 | ソフトゼラチンカプセル |