| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| 応用 | 医学 |
|---|---|
| タイプ | 充填機 |
| 提供されるアフターサービス | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
| 重さ | 1300kg |
| 包装形態 | カプセル |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| 材料 | 医薬品 / 酸化しにくい /al 機械 |
|---|---|
| デイロールサイズ | ダイロールФ103mm * 152mm |
| 寸法 | 880X640X1900mm |
| 制御モード | PLC+タッチスクリーン |
| 生産率 | 8#OV 43470 個/h |
| アプリケーション | ソフトジェルカプセル製造機 |
|---|---|
| 提供されるアフターサービス | 海外で機械のサービスを提供できるエンジニア、ビデオ技術サポート、コミッショニングとトレーニング、フィールドでのメンテナンスと修理サービス |
| 力 | 11kw |
| 関数 | ソフトジェルカプセルカプセル化 |
| 使用法 | 薬局 |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| 提供されるアフターサービス | フィールドインストール |
| 重さ | 1800 kg |
| 自動グレード | 自動 |
| ドリブンタイプ | 電気 |
| パッケージの詳細 | 木製のおり |
|---|---|
| 受渡し時間 | 20-60日 |
| 支払条件 | T/T、L/C |
| 供給の能力 | 30組のセット/セット |
| 起源の場所 | 中国、北京 |