| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| タイプ | カプセル化マシン |
|---|---|
| 名前 | カプセルプリンター |
| 材料 | SUS304/SUS316 |
| 使用法 | 医薬品、化粧品、ソフトジェルカプセル化機、ペイントボール選別機 |
| 電圧 | カスタマイズ可能 |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| 提供されるアフターサービス | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
|---|---|
| 重さ | 1800 kg |
| 保証 | 1年 |
| 材料 | 304/316Lステンレス鋼 |
| 状態 | 新しい |
| 材料 | SS304 |
|---|---|
| 充填材 | カプセル,タブレット |
| 保証 | 1年 |
| ブランド | くんよう |
| 提供されるアフターサービス | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| 材料 | SS316 |
|---|---|
| 提供されるアフターサービス | フィールドインストール |
| 重さ | 1800 kg |
| 自動グレード | 自動 |
| ドリブンタイプ | 電気 |
| アプリケーション | ソフトゲルカプセル化マシン |
|---|---|
| 提供されるアフターサービス | 海外でも機械の修理に対応できるエンジニア |
| 重さ | 1800 kg |
| 材料 | 304/316Lステンレス鋼 |
| 自動グレード | 自動 |